!!!Některé věci jdou změnit, když doopravdy chceme, ale některé ne, musíme se snažit, aby všechno zůstalo v pořádku!!!

Binbir Gece 1x24

21. června 2018 v 15:12 | Š. |  Binbir Gece
Výsledek obrázku pro Tisíc a jedn noc
24. díl - 13. 4. 2018 (Prima LOVE 19.05‑20.00), opakování: 14. 4. 2018 (Prima LOVE 00.45‑01.25), 5. 6. 2014 (TELKA 07.25 ‑ 08.05)
Když byl úspěšný, přitažlivý a na pohled drsný podnikatel Onur Aksal ještě malý chlapec, netušil, že kniha jeho nejoblíbenějších pohádek Tisíc a jedna noc předznamená jeho osud a osud jeho životní lásky. Do cesty svobodného muže, který je zcela zahlcený prací, nečekaně vstoupí mladá a talentovaná architektka Šeherezáda a on zatouží svůj bezútěšný a jednotvárný život změnit...
Turecký romantický seriál (2006-2009).
Hrají H. Ergenç, B. Korel, T. Flordun, C. Düvenci, M. Çekmez, T. Incer, D. Ergun, E. Çinar, M. Ermakastar, B. Küçükçaglayan a další
Šeherezáda a Kerem stále čekají na vysvobození z výtahu, a tak si krátí čas rozhovorem. Kerem se dozví, že si Kaan na svého otce nepamatuje, protože zemřel, když byl ještě miminko.
V návalu citu jí řekne, že si po tak těžkém období smutku zaslouží štěstí a že jí ho moc přeje. Nechtěně jí tak prozradí, že mu na ní záleží. Onur přímo šílí bezmocností, strachem a žárlivostí. Když výtaháři konečně najdou problém a oba vězně osvobodí, nabídne Šeherezádě, že ji odveze domů. Ta odmítne a podrážděný Onur se opět kvůli ní pohádá s Keremem. Šeherezáda má jiné starosti - malý Kaan jí neustále dává najevo svůj hněv a žárlivost. Navíc ji trápí výčitky a vzpomínky na zesnulého manžela. Ještě že má věrnou Mirhiban! Burhan se velmi zlobí, když zjistí, že si Gani koupil auto a Ali Kemal mu dělá ručitele. A to ještě netuší, že Gani brzy zaviní nehodu. Bennu se Šeherezádě svěří, že je nespokojená - se životem, s Keremem i sestrou Melek. Onur a Kerem si vážně promluví, jak a proč se jejich vztah změnil. Kerem pochybuje, že by se Onur vzdal lásky ve prospěch přítele. Onur mu řekne, že si je Šeherezádinou láskou jistý. Kerem navrhne nechat všechno osudu, má prý pocit, že si Šeherezáda stejně nevybere ani jednoho z nich. Šeherezádu pořádně zaskočí zjištění, že jí, Bennu a ještě jednomu kolegovi přidělili služební auto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama